
Паяльна станція YIHUA 878D 2 в 1 фен / паяльник / цифрова індикація / турбінна / 100 - 480°C / 700 Вт
Продавець: VNGSM
1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності400 замовлень
Артикул: 2000996174073
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Паяльна станція YIHUA 878D 2 в 1 фен / паяльник / цифрова індикація / турбінна / 100 - 480°C / 700 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 90Інтелектуальний зарядний пристрій LiitoKala Lii-M4S для 18650, AA, AAA Li-Ion, Ni-MH/Cd + PowerBank
ШІ 100Багатофункціональний USB тестер KOWSI KWS-2302C Type-C / ударостійкий / QC3.0 / 4-30V / 12A
ШІ 78Набір для ремонту смартфона 14 в 1 / викрутки / медіатори / лопатки / присоска / клей T7000 чорний 15 ml

Скальпель TE-10 + 5 змінних лез
🔍 Схожі товари
Більше →
Паяльна станція YIHUA 982-I прецизійна / 2 паяльники JBC C210 + C245 / 3 канали пам'яті / 90-450°C / 120 Вт

Термоповітряна паяльна станція YIHUA 959D II термофен / 100-480°С / 120 л/хв / 5 насадок / 700 Вт

Паяльна станція YIHUA 938D подвійний паяльник пінцет / 200 - 480 ° С / 120 Вт

Паяльна станція YIHUA 982 V / прецизійний паяльник C210 / 90-450°C / 40 Вт Black
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Yihua |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная рабочая температура паяльника | 480 град. |
| Максимальная рабочая температура фена | 450 град. |
| Минимальная рабочая температура паяльника | 200 град. |
| Минимальная рабочая температура фена | 100 град. |
| Мощность паяльника | 50 Вт |
| Мощность фена | 650 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Производительность нагнетателя воздуха | 120 литр/мин |
| Тип воздушного нагнетателя | Турбинный |
| Тип паяльной станции | Комбинированная |
| Вес | 2.7 |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-15
2026-03-01
Все чудово, товар відповідає заявленому. Все працює. Швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-25
Переваги
Актуальна ціна