
Паяльник 100Вт з регулюванням температури 100W С919 з керамічним нагрівачем
Продавець: ТехноКот
400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: M56
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Паяльник 100Вт з регулюванням температури 100W С919 з керамічним нагрівачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 100 Вт |
| Максимальная температура жала | 520 град. |
| Минимальная температура жала | 180 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 20 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



