
Паяльник 60Вт з регулюванням температури комплект набір з керамічним нагрівачем
Продавець: ТехноКот
200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: M34
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльник 60Вт з регулюванням температури комплект набір з керамічним нагрівачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 60 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 200 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 30 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-14
Працює







