
Паяльник 80Вт комплект набір з регулюванням температури з мультиметром XL830L
Продавець: ТехноКот
800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: M33-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Паяльник 80Вт комплект набір з регулюванням температури з мультиметром XL830L». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 80 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 500 град. |
| Минимальная температура жала | 180 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 80 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-28
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-20
Швидкість добротність і якість отмінна
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-11
Все сподобалось. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


