
Паяльник 80Вт з регулюванням температури комплект 80W набір з керамічним нагрівачем
Продавець: ТехноКот
315 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: M36
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Паяльник 80Вт з регулюванням температури комплект 80W набір з керамічним нагрівачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 80 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная температура жала | 480 град. |
| Минимальная температура жала | 200 град. |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 20 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2026-03-08
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






