
Паяльник для пластикових труб AOTUO з двома акумуляторами та насадками в кейсі 48V 4000 mAh
Продавець: Fenix Shops
2 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 5018
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Паяльник для пластикових труб AOTUO з двома акумуляторами та насадками в кейсі 48V 4000 mAh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип сварки пластиковых труб | Стыковая |
| Номинальная мощность | 1400 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 50 мм |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 320 град. |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Кейс |
| Максимальная температура жала | 320 град. |
| Минимальная температура жала | 0 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Питание | Аккумулятор |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна2025-11-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-10-20
Переваги
Швидко відправили