
Паяльник для пластикових труб BX-351 2850Вт із тефлоновими насадками 16–63мм у металевому кейсі
Продавець: Primetorg
1 625,64 ₴1 748 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BX-351
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Паяльник для пластикових труб BX-351 2850Вт із тефлоновими насадками 16–63мм у металевому кейсі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Boxer |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 2850 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 16 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Время разогрева | 3 мин |
| Тип нагрева | Периодическое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-21
Переваги
Гарне обслуговування



