
Перетворювач інвертер AC/DC 4000Вт 12В UKC SI-A2-AR4000M
Продавець: Kanctovar
4 050 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 7190/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Перетворювач інвертер AC/DC 4000Вт 12В UKC SI-A2-AR4000M». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Страна производитель | Китай |
| Виды индикации | Звуковая, Световая |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Номинальная мощность | 4000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Бренд | UKC |
| Высота (мм) | 210 |
| Длина (мм) | 370 |
| Состояние | Новое |
| Ширина (мм) | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2023-08-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-07-04
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались2023-06-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



