
Перетворювач інвертер AC/DC 5000Вт 12В UKC SI-A2-AR5000M
Продавець: Kanctovar
5 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 7232/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач інвертер AC/DC 5000Вт 12В UKC SI-A2-AR5000M». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Страна производитель | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Виды индикации | Звуковая, Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Бренд | UKC |
| Ширина (мм) | 120 мм |
| Длина (мм) | 370 |
| Высота (мм) | 210 |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-28
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець



