
Перетворювач напруги - інвертор KC-1200D AC/DC 12V-220V 1200W c LCD экраном
Продавець: Fenix Shops
1 800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності280 замовлень
Артикул: 5201
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Перетворювач напруги - інвертор KC-1200D AC/DC 12V-220V 1200W c LCD экраном». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 2600W

Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 5000W

Перетворювач напруги - інвертор KC-2000D AC/DC 12V-220V 2000W з LCD екраном

Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 3500W
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1200 Вт |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 1200 Вт |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-11-17
Все чудово. Рекомендую. Наразі зі світлом. Все буде Україна ❤️❤️❤️💛💙
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-12
Приємно працювати.Дякую .
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-11-04
Все добре. Доставка в гарний строк.Є неточності в описі товару.Паспортний ККД інвертора 80%, а не "більше 90"
2024-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Товар був у наявності2024-12-02
2024-11-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили