
Перетворювач напруги - інвертор KC-2000D AC/DC 12V-220V 2000W з LCD екраном
Продавець: Fenix Shops
2 300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності710 замовлень
Артикул: KC-2000D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 14 відгуків покупців для «Перетворювач напруги - інвертор KC-2000D AC/DC 12V-220V 2000W з LCD екраном». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 2600W

Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 5000W

Перетворювач напруги - інвертор KC-1200D AC/DC 12V-220V 1200W c LCD экраном

Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 3500W
📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 2000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (14)
2024-10-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-12
2024-07-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-06-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-06-25
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили2024-06-22
2024-06-10
2024-06-07
Інвертор працює відмінно у рамках своїх ТТД.А продавець працює ще краще. Рекомендую.
2024-05-29
Доволен
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-05-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-26
Добрий вечір. Замовлення потрібно буде переадресувати … просив написати у вайбер або телеграм .. Алреса : Харківська область, смт. Шевченкове НП 1 цифрова адреса 33530/1 вул. Центральна 4
Переваги
Гарне обслуговування2023-10-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-11