
Перетворювач напруги з дисплеєм 500W, AC/DC, KC-500D / Автомобільний інвертор
Продавець: HUGO
1 121,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234560455
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Перетворювач напруги з дисплеєм 500W, AC/DC, KC-500D / Автомобільний інвертор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 500 Вт |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-01-04
2026-01-02
Переваги
Швидко відправили2025-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-22
Забрала преобразователь, пока только забрала с почты . Все пришло целое и хорошо упаковано, отправили не очень быстро, но по такой цене можно и подождать
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-15
отримали товар , все добре , во Благо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Актуальна ціна2025-11-15
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-13
Зателефонували, сказали, що немає в наявності, зателефонують пізніше і тиша
Переваги
Товару не було в наявності
