
Перкусійний бездротовий масажер 16 головок від USB JBY-828, Білий / Ручний масажер для тіла / Вібромасажер / Електромасажер
Продавець: HUGO
675,41 ₴964,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590772
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перкусійний бездротовий масажер 16 головок від USB JBY-828, Білий / Ручний масажер для тіла / Вібромасажер / Електромасажер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид массажного воздействия | Разминание, Постукивание |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 295 мм |
| Цвет корпуса | Белый |
| Область применения массажера | Все тело |
| Состояние | Новое |
| Функциональность массажера | Разминающий массаж |
| Ширина | 160 мм |
| Питание | USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Забули оформити смарт доставку?????
Переваги
Ціна вище заявленої, Відправляли довше обіцяного