
Підлогова металева полиця для взуття 10 ярусів 52х25х140 см
Продавець: Velotrend
479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 110735/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлогова металева полиця для взуття 10 ярусів 52х25х140 см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Количество полок | 10 шт |
| Корпус | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Полки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | металл |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності