
Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK
Продавець: Kanctovar
599 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 7762/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлогова металева полиця для взуття 5 ярусів 76х59х21 см Shoe rack BLACK». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество полок | 5 шт |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Высота | 760 мм |
| Корпус | пластик, металл |
| Фасады | металл |
| Полки | металл, пластик |
| Ножки | металл |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-09
Зовсім не відповідало очікуванням все окрім верхньої полички. Купа всяких мінітрубочок , кутника і декілька прямокутних кусків тканини , ніяка і мвлв ю служити паличкою. На ній максимум місця для 2-3 пар дитячого взуття. Або 2 38 розмір. Кооєроче фігня якась
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності



