
Підлоговий стелаж етажерка 5 полиць (147х50.5x27) XL-1330, Білий / Етажерка у ванну / Стелаж на кухню
Продавець: HUGO
1 021,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23458229701
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підлоговий стелаж етажерка 5 полиць (147х50.5x27) XL-1330, Білий / Етажерка у ванну / Стелаж на кухню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 1470 мм |
| Глубина этажерки | 270 мм |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина этажерки | 505 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-03
Дякую, гарний стеллаж, удачі в продажах!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності