
Підсумок для планшета 11" на системі Molle, 27×19×5 см, Мультикам / Тактична сумка для планшета / Підсумок чохол для планшета
Продавець: HUGO
535 ₴764,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591647
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підсумок для планшета 11" на системі Molle, 27×19×5 см, Мультикам / Тактична сумка для планшета / Підсумок чохол для планшета». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 19 см |
| Длина | 5 см |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Особенности | Поясной ремень, Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle, Чехол |
| Ширина | 27 см |
| Цвет | Мультикам |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-24
Переваги
Товар не відправили