
Підсилювач WiFi 2,4 ГГц, до 1200 мбіт/с, від мережі / Вай фай ретранслятор для дому / Wifi репітер / Маршрутизатор
Продавець: HUGO
425,21 ₴607,44 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності210 замовлень
Артикул: 234581627
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Підсилювач WiFi 2,4 ГГц, до 1200 мбіт/с, від мережі / Вай фай ретранслятор для дому / Wifi репітер / Маршрутизатор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Скорость соединения | 1200 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Количество антенн | 6 шт |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Цвет | Белый |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 56 мм |
| Высота | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-27
2026-03-15
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-31
Переваги
Актуальний опис2025-12-16
Переваги
Актуальний опис2025-12-08
2025-12-04
2025-11-29
Відправку товара зробили на 4 день
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-12
Дуже довго відправляли.
