
Підсилювач звуку 2.0 UKC AK-699BT з Bluetooth, USB та пультом ДУ / Автомобільний підсилювач звуку
Продавець: HUGO
599 ₴855,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234566508
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підсилювач звуку 2.0 UKC AK-699BT з Bluetooth, USB та пультом ДУ / Автомобільний підсилювач звуку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Входы | USB |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Длина | 160 мм |
| Количество каналов | 2 |
| Номинальная мощность | 25 Вт |
| Особенности | Дисплей |
| Отношение сигнал/шум | 92 дБ |
| Пиковая мощность | 40 Вт/канал |
| Состояние | Новое |
| Тип | Усилитель мощности |
| Управление | Пульт ДУ |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-15
Переваги
Актуальний опис