
Підвісна акумуляторна LED лампа 52 см з магнітним кріпленням на 3 режими USB Luxury
Продавець: Kanctovar
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: ЛАМПА 07
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Підвісна акумуляторна LED лампа 52 см з магнітним кріпленням на 3 режими USB Luxury». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Световой поток | 6500 лм |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Время работы | 8 час |
| Особенности фонаря | Встроенный аккумулятор, Пылестойкий |
| Цвет | Белый |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Подвесной |
| Состояние | Новое |
| Длина | 520 мм |
| Крепление | Магнитное |
| Цветовая температура | 6500K |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



