
Підвісна акумуляторна LED лампа 52 см з магнітним кріпленням на 3 режими USB Luxury
Продавець: Velotrend
299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: ЛАМПА 07
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Підвісна акумуляторна LED лампа 52 см з магнітним кріпленням на 3 режими USB Luxury». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | LUXURY |
| Длина | 520 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 6500 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы | 8 сек |
| Крепление | Магнитное |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Особенности фонаря | Встроенный аккумулятор, Пылестойкий |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | LED |
| Тип заряда | USB |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Подвесной |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 6500K |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-07
2026-02-08
2026-02-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності