
Підвісний тканинний гамак із бавовни для двох 200 x 150 см із дерев'яними планками 40 см завширшки Різнобарвний
Продавець: Харизма
634 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: Х-Gamak Red
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Підвісний тканинний гамак із бавовни для двох 200 x 150 см із дерев'яними планками 40 см завширшки Різнобарвний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип гамака | Двухместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | хлопок |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Длина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-08-24
Переваги
Актуальний опис2025-08-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-15
Швидко і якісне обслуговуваня
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
