
Підвісний тканинний гамак із бавовни для двох 200 x 150 см із дерев'яними планками 40 см завширшки Синьо-зелений
Незалежний AI-аналіз 34 відгуків покупців для «Підвісний тканинний гамак із бавовни для двох 200 x 150 см із дерев'яними планками 40 см завширшки Синьо-зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип гамака | Двухместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | хлопок |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Длина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
💬 Відгуки покупців (34)
Швидка відправка, гарна ціна, гамак вже випробували на природі. Все чудово)
Все чудово.
Придбала гамак і це було одне з найкращих рішень цього літа! Дуже міцний, зручний і приємний на дотик матеріал. Легко кріпиться, витримує вагу без проблем, а головне — дарує справжнє відчуття релаксу. 🌞💤
Дитина задоволена
Гамак маленький для дітей а пише що для двох ,а в нього ни одна людина не вміщається .не рекомендую цей гамак.
тканина самого гамака не якісна,на вигляд не плотна ,"хіплінька"не знаю на скільки вистачить його,як на мене він не коштує таких грошей,не раджу.Мій попередній гамак в мене був більше як 6 років,то він і зараз набагато якіснішшу тканину має,був дуже крепкий,не знала що вони можуть бути поганої якості...

