
Пластикова шафа для одягу 146х76х37см, на 8 секцій, MP28-51A / Модульна шафа складна / Шафа-органайзер
Продавець: HUGO
1 370 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234574624
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пластикова шафа для одягу 146х76х37см, на 8 секцій, MP28-51A / Модульна шафа складна / Шафа-органайзер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Количество отделений | 8 |
| Ширина | 76 см |
| Глубина | 37 см |
| Высота | 146 см |
| Цвет | Белый |
| Тип шкафа | Модульный |
| Максимальная нагрузка на полку | 10 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності