
Пластиковий комод для зберігання, 8 відділень, 8208 / Складна шафа модульна / Комод-органайзер
Продавець: HUGO
1 355,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234588515
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пластиковий комод для зберігання, 8 відділень, 8208 / Складна шафа модульна / Комод-органайзер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 124 см |
| Глубина | 29 см |
| Количество отделений | 8 |
| Количество органайзеров | 1 |
| Материал | Комбинированный |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Комод-органайзер |
| Ширина | 84 см |
| Цвет | Черно-белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-23
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна