
Платтяна шафа з пластику на 15 секцій, 165х110х37 см / Багатофункціональна шафа для одягу та взуття
Продавець: HUGO
2 335,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234574621
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Платтяна шафа з пластику на 15 секцій, 165х110х37 см / Багатофункціональна шафа для одягу та взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 1650 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Тип шкафа | модульный |
| Состояние | Новое |
| Корпус | пластик |
| Цвет | Черно-белый |
| Фасады | пластик |
| Количество отделений | 15 |
| Максимальная нагрузка на полку | 10 кг |
| Вес шкафа | 9,7 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-14
Прислали не тот шкаф что на картинке
Переваги
Товар не відповідав опису