
Плойка для створення афрокучерів ProMozer MZ-2216 діаметром 9 мм із затискачем
Продавець: Onlylee
418 ₴478 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: О-0835
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плойка для створення афрокучерів ProMozer MZ-2216 діаметром 9 мм із затискачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для створення афро кучерів із затискачем Geemy GM-2825 діаметр 9 мм

Плойка для створення афро кучерів тонка діаметром 9 мм із затискачем Kemei KM-1023 для завивання волосся

Плойка для створення афро кучерів із затискачем DSP-20105A діаметр 9 мм

Плойка для створення афро кучерів Promotec PM-1236 діаметром 10 мм без затискача
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Promozer |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 9 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 180 град. |
| Минимальная температура нагрева | 150 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-10-05