
Плойка для створення афро кучерів із затискачем Geemy GM-2825 діаметр 9 мм
Продавець: Харизма
474 ₴564 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0503
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плойка для створення афро кучерів із затискачем Geemy GM-2825 діаметр 9 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для створення афрокучерів ProMozer MZ-2216 діаметром 9 мм із затискачем

Плойка для створення афро кучерів тонка діаметром 9 мм із затискачем Kemei KM-1023 для завивання волосся

Плойка для створення афро кучерів із затискачем DSP-20105A діаметр 9 мм

Плойка для створення афро кучерів Promotec PM-1236 діаметром 10 мм без затискача
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Диаметр щипцов | 9 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 1 |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-03-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності