
Плойка для волосся керамічна 5 хвиль діаметр 16 мм широкий стайлер для завивання волосся VGR V-597
Продавець: Onlylee
741 ₴841 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: О-1255
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плойка для волосся керамічна 5 хвиль діаметр 16 мм широкий стайлер для завивання волосся VGR V-597». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для волосся VGR V-596, конусна / Конусоподібна плойка для завивки волосся з керамічним покриттям

Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся 97 Вт MS 481B / Стайлер для волосся 3 хвилі / Плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся V-591, 125Вт / Щипці для локонів / Плойка хвиля / Щипці для завивки
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 16 мм |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 180 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Индикатор работы | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.85 м |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-29
Плойка шикарна ,волна стійка
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-18
Товар співпадає , але ще не використовувала.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності