
Плойка для волосся VGR V-596, конусна / Конусоподібна плойка для завивки волосся з керамічним покриттям
Продавець: HUGO
315,22 ₴450,31 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234569303
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для волосся VGR V-596, конусна / Конусоподібна плойка для завивки волосся з керамічним покриттям». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для волосся V-591, 125Вт / Щипці для локонів / Плойка хвиля / Щипці для завивки

Щипці для завивки волосся 5в1, 2 режими, FZ-01 / Плойка для волосся / Плойка хвиля / Стайлер для локонів

Плойка для волосся 3 хвилі VGR V-599 / Потужний стайлер для укладання волосся / Плойка для локонів

Бездротова плойка для волосся 3 режими, до 200°, з USB, LSM-637 / Праска для волосся / Випрямляч для волосся
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Вес | 0.204 кг |
| Размер | 34 х 4,5 х 4,5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-14
6 дні пройшло з моменту замовлення і досі не відправилиНе звʼязались навіть ,після трьох днів я подзвонила сказали що відправка буде на протязі 2 днівТак нічого і немає ,хоча замовлення було оплачено одразу ,ні грошей ні товаруНе рекомендую
Переваги
Товар не відправили