
Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці Geemy GM-2933
Продавець: Onlylee
658 ₴768 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: О-0808
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці Geemy GM-2933». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для завивання волосся товста DSP 20109 керамічне покриття 28 мм із регулюванням температури з затискачем

Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці DSP 20179 діаметр 16/13 мм із керамічним покриттям

Конусна плойка для завивання волосся Promotec PM-1210 плойка для локонів

Плойка для завивання волосся потрійна діаметром 25 мм VGR V-591 три хвилі потужністю 125 Вт
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 17 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 170 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (7)
2025-12-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Товар був у наявності2024-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-04-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-22
2024-03-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності