
Плойка для завивання волосся товста DSP 20109 керамічне покриття 28 мм із регулюванням температури з затискачем
Продавець: Onlylee
803 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-DSP-20109
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для завивання волосся товста DSP 20109 керамічне покриття 28 мм із регулюванням температури з затискачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці DSP 20179 діаметр 16/13 мм із керамічним покриттям

Плойка для завивання волосся п'ять хвиль щипці Geemy GM-2933

Конусна плойка для завивання волосся Promotec PM-1210 плойка для локонів

Плойка для завивання волосся потрійна діаметром 25 мм VGR V-591 три хвилі потужністю 125 Вт
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 5 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Состояние | Новое |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
| Диаметр щипцов | 28 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Индикатор работы | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Возможность завивки волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності