
Плойка гофре для волосся Promotec PM-1216 потужністю 40 Вт з алюмінієвою пластиною
Продавець: Харизма
521 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01457
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка гофре для волосся Promotec PM-1216 потужністю 40 Вт з алюмінієвою пластиною». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Promotec |
| Длина сетевого шнура | 1.6 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество режимов работы | 1 |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина пластин | 38 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-02
Переваги
Гарне обслуговування


