
Плойка потрійна для волосся Kemei KM-2022 / Щипці для локонів з керамічним покриттям / Утюжок для укладання
Продавець: HUGO
499 ₴712,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності440 замовлень
Артикул: 234567369
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Плойка потрійна для волосся Kemei KM-2022 / Щипці для локонів з керамічним покриттям / Утюжок для укладання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Диаметр щипцов | 18 мм |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-03
Плойка сподобалась,робить гарні хвилі. Все прийшло добре запаковане.Продавця рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
Замовляла плойку для кучерів.Доставили швидко, якраз встигли до корпоративу🙂.Плойка суперова, продавець👍.Приємно з такими мати справу.Дуже дякую 💖
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-22
Все супер, відправили шарики без зайвих питань і дзвінків
2025-11-22
2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності