
Плита електрична настільна 1 конфорка Hot Plate Opera OP5712 Електрична плита 1000 Вт на 1 конфорку
Продавець: Kanctovar
449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00002807/OP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плита електрична настільна 1 конфорка Hot Plate Opera OP5712 Електрична плита 1000 Вт на 1 конфорку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Opera |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | Чугунная |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Количество электрических конфорок | 1 |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-17
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець




