
Плита електрична настільна 2000Вт, JX-2020B, на 2 конфорки / Електрична спіральна плита з 5 режимами
Продавець: HUGO
612,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 234569371
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плита електрична настільна 2000Вт, JX-2020B, на 2 конфорки / Електрична спіральна плита з 5 режимами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество электрических конфорок | 2 |
| Термостат | Да |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Количество режимов работы | 5 |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Вес | 1.3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-25
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності
