
Подарунок дівчині Нічник Ведмедик з серцем, 25см, від USB, Love Bear / Світильник / Настільна лампа
Продавець: HUGO
729,16 ₴1 041,66 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569669
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Подарунок дівчині Нічник Ведмедик з серцем, 25см, від USB, Love Bear / Світильник / Настільна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
| Высота | 250 мм |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-04