
Подрібнювач із чашею 3л, 1000Вт RAF R7035 / Блендер подрібнювач / Кухонний комбайн / Кухонний чоппер
Продавець: HUGO
435,62 ₴622,31 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234570960
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Подрібнювач із чашею 3л, 1000Вт RAF R7035 / Блендер подрібнювач / Кухонний комбайн / Кухонний чоппер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Объем чаши | 3 л |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Плавная регулировка скорости | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-13
Хороша якість.Дуже сподобалося.Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-12
2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності