
Подушка ортопедична з пам'яттю "Здоровий Сон" Memory Foam Pillow YU227
Продавець: YouShine
295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 4132PSN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Подушка ортопедична з пам'яттю "Здоровий Сон" Memory Foam Pillow YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота подушки | 9 см |
| Длина подушки | 49 см |
| Цвет | Белый |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ортопедические свойства | Да |
| Ширина подушки | 28 см |
| Основной материал наволочки | хлопок,полиуретан |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-10
Просто ТРЯПКА, в переписці продавці переконували що відповідає опису, просила відправити нормальну подушку, а як відкрила на пошті, то чехол таке враження був пустий, в середині то пєна літала по чехлу. От нафіга брихати про якісь подушки, якщо то навіть назвати подушкою важко.Продавці, говоріть правду людям, не впихуйте їм шмаття
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-07
Все чудово!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
