
Подвійна стійка для підлоги 200х160 см з регулюванням висоти на колесах
Продавець: Kanctovar
786 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 110732/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Подвійна стійка для підлоги 200х160 см з регулюванням висоти на колесах». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Корпус (каркас) | металл, пластик |
| Ножки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Разборная конструкция | Да |
| Длина верхней перекладины | 200 см |
| Длина нижней перекладины | 160 см |
| Расстояние между стойками | 78 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-09-08
Переваги
Гарне обслуговування2023-05-11
Ще не отримав.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





