
Вішалка для підлоги для одягу, 143х96х42 см / Подвійна стійка для одягу / Вішалка з полицею для взуття
Продавець: GoodChoise
529,47 ₴756,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234571837
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для підлоги для одягу, 143х96х42 см / Подвійна стійка для одягу / Вішалка з полицею для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ширина | 960 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 1430 мм |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-29
Все гарно і швидко,дякую🌹
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності