
Подвійна стійка вішалка для одягу (150х110х54 см) до 30кг, Double floor Hanger / Підлогова вішалка
Продавець: HUGO
649 ₴927,15 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1120 замовлень
Артикул: 234561828
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Подвійна стійка вішалка для одягу (150х110х54 см) до 30кг, Double floor Hanger / Підлогова вішалка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Подвійна стійка вішалка для одягу та полицею для взуття Loft Rack підлогова сталева Чорна

Подвійна стійка вішалка для одягу 150х110х54 см, до 30 кг, Double floor Hanger / Вішалка підлогова з полицею

Подвійна стійка вішалка для одягу, 150х110х57 см, YP-610, Чорний / Стійка для одягу з полицями для взуття
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Ширина | 1100 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-01-31
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-08
Товар якісних.
2026-01-08
2026-01-07
товар відправили швидко, все як в описі
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-12
Переваги
Відправляли довше обіцяного