
Портативна акустична система Charge-3 J003 Міні динамік Bluetooth Сірий
Продавець: Kanctovar
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9395-С/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна акустична система Charge-3 J003 Міні динамік Bluetooth Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна акустична система з пультом та 2 мікрофонами HOCO BS53 Bluetooth колонка з RGB підсвічуванням

Портативна акустична система з пультом і мікрофоном Su-Kam BT 622D Bluetooth

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Червоний

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик, Ткань |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-09-01
Не того кольору прислали товар
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


