
Портативна акустична система з пультом та 2 мікрофонами HOCO BS53 Bluetooth колонка з RGB підсвічуванням
Продавець: Kanctovar
7 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 02102/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна акустична система з пультом та 2 мікрофонами HOCO BS53 Bluetooth колонка з RGB підсвічуванням». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна акустична система з пультом і мікрофоном Su-Kam BT 622D Bluetooth

Портативна акустична система Charge-3 J003 Міні динамік Bluetooth Сірий

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Червоний

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hoco |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 60 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | SD, microSD |
| Особенности | Информационный дисплей, FM-приемник |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 5.8 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-15
Колонка Сепер, звук класний,Дякую що вийшли у положення з доставкою.10000 відсотків рекомендую і колонку і продавця.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна


