
Портативна Bluetooth-колонка + 2 мікрофон (USB, SD, FM) K21-2 / Дитяча колонка караоке/Блютуз колонка
Продавець: HUGO
499 ₴712,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457274101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth-колонка + 2 мікрофон (USB, SD, FM) K21-2 / Дитяча колонка караоке/Блютуз колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Интерфейсы | Type-C, AUX-вход, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 9.5 мм |
| Вес | 0.76 кг |
| Количество микрофонов | 2 шт |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-07
Колонка не працює, зіпсоване день народження в дитини ,дякую
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-22
2025-12-29