
Портативна Bluetooth-колонка з двома динаміками та підтримкою карти пам'яті TG113
Продавець: Kanctovar
249 ₴449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9555/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth-колонка з двома динаміками та підтримкою карти пам'яті TG113». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth-колонка з сонячною панеллю, FM, USB, SD, GOLON RX-S2618BTS, Чорний / Bluetooth колонка з підставкою для

Портативна Bluetooth-колонка з пультом ДК, LED-підсвіткою і ремінцем для перенесення ZQS-4209 Чорний

Акустична система бездротова ZPX ZX-7782 | Портативна bluetooth-колонка з пультом і мікрофоном Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Интерфейсы | micro USB, AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 50 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 76 мм |
| Высота | 162 мм |
| Глубина | 76 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування


