
Портативна Bluetooth-колонка з пультом ДК, LED-підсвіткою і ремінцем для перенесення ZQS-4209 Чорний
Продавець: Velotrend
1 349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6304-2-Чер/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth-колонка з пультом ДК, LED-підсвіткою і ремінцем для перенесення ZQS-4209 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth-колонка з двома динаміками та підтримкою карти пам'яті TG113

Портативна Bluetooth-колонка з сонячною панеллю, FM, USB, SD, GOLON RX-S2618BTS, Чорний / Bluetooth колонка з підставкою для

Акустична система бездротова ZPX ZX-7782 | Портативна bluetooth-колонка з пультом і мікрофоном Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Минимальная частота | 45 Гц |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 12 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 50 дБ |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-22
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна