
Портативна міні складана ультразвукова пральна машинка на 6 л X9B15-8 Пральна машина для нижньої білизни
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16023/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна міні складана ультразвукова пральна машинка на 6 л X9B15-8 Пральна машина для нижньої білизни». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Teska |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 4 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Материал бака | Пластик |
| Цвет корпуса | Оливковый |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат, Ручная стирка |
| Особенности | Звуковой сигнал, Интеллектуальное управление стиркой |
| Высота | 310 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Вес | 1.7 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-09
Переваги
Гарне обслуговування




