
Портативна міні складана ультразвукова пральна машинка на 8 л LK202310-37 Пральна машина для нижньої білизни
Продавець: Kanctovar
949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 02234/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна міні складана ультразвукова пральна машинка на 8 л LK202310-37 Пральна машина для нижньої білизни». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Вертикальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 8 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Материал бака | Пластик |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат, Ручная стирка |
| Особенности | Звуковой сигнал, Интеллектуальное управление стиркой |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Цвет | Фиолетовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-16
2024-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



