
Портативна пральна машина ультразвукова TURBINE WASH, від USB / Міні пральна машинка обертова
Продавець: HUGO
189,19 ₴270,27 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності400 замовлень
Артикул: 234570231
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативна пральна машина ультразвукова TURBINE WASH, від USB / Міні пральна машинка обертова». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Міні пральна машина 6л, від мережі, Рожева / Портативна пральна машина / Міні пралка

Міні пральна машина 6л, від мережі, Фіолетова / Портативна пральна машина / Міні пралка

Компактна USB-пральна машина з функцією віджиму (3 л, 25,5x15 см) Рожева / Портативна пральна машина

Складна пральна машина 9л, XL-643, Фіолетовий / Портативна пральна машина / Міні пральна машина
📋 Технічні характеристики
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Максимальный вес белья для стирки | 1 кг |
| Материал | ABS пластик |
| Режим работы | Автоматический |
| Источник питания | USB |
| Напряжение | 5 В |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-01
Получил товар, видно что был в употреблении, во первых комплектовали 2 дня почему-то, коробка вскрыта, на задней стенке видны следы пользования (глубокие царапины), шнур USB, который идёт от машинки, почерневший, непонятно от чего. Поэтому не советую иметь дело с магазином. Сделал фото, но не понимаю как их здесь вставить.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності